Time remaining:
$11.49 for 3 packages

label Mathematics
account_circle Unassigned
schedule 1 Day
account_balance_wallet $5

find the unit rate round to the nearest hundredth if necessary

Oct 18th, 2017

3 packages cost $11.49

1 package costs 11.49/3 =3.83

Answer : $3.83 

Aug 24th, 2014

Did you know? You can earn $20 for every friend you invite to Studypool!
Click here to
Refer a Friend
...
Oct 18th, 2017
...
Oct 18th, 2017
Oct 18th, 2017
check_circle
Mark as Final Answer
check_circle
Unmark as Final Answer
check_circle
Final Answer

Secure Information

Content will be erased after question is completed.

check_circle
Final Answer