Time remaining:
$11.49 for 3 packages

Mathematics
Tutor: None Selected Time limit: 1 Day

find the unit rate round to the nearest hundredth if necessary

Aug 24th, 2014

3 packages cost $11.49

1 package costs 11.49/3 =3.83

Answer : $3.83 

Aug 24th, 2014

Are you studying on the go? Check out our FREE app and post questions on the fly!
Download on the
App Store
...
Aug 24th, 2014
...
Aug 24th, 2014
Dec 6th, 2016
check_circle
Mark as Final Answer
check_circle
Unmark as Final Answer
check_circle
Final Answer

Secure Information

Content will be erased after question is completed.

check_circle
Final Answer