What are the cost per unit and total cost of these items?

label Accounting
account_circle Unassigned
schedule 1 Day
account_balance_wallet $5

What are the cost per unit and total cost of these items?

Bananas

Banana cream,

Milk

Vanilla cream

Vanilla wafers

Whipped cream

Apr 29th, 2015

are you wants to know about rate of these items in market? 

Apr 29th, 2015

Studypool's Notebank makes it easy to buy and sell old notes, study guides, reviews, etc.
Click to visit
The Notebank
...
Apr 29th, 2015
...
Apr 29th, 2015
Jun 27th, 2017
check_circle
Mark as Final Answer
check_circle
Unmark as Final Answer
check_circle
Final Answer

Secure Information

Content will be erased after question is completed.

check_circle
Final Answer